Adwokat Anna Majerek posiada bogate doświadczenie w doradztwie i prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym również prawa rodzinnego i spadkowego, a także w świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom.

Specjalizuje się również w prowadzeniu spraw cywilnych, karnych i dyscyplinarnych dotyczących błędów w sztuce lekarskiej.

Adwokat Anna Majerek jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, gdzie odbywała aplikację adwokacką. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim i Szkołę Praw Własności Intelektualnej przy Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

Z wykształcenia jest także socjologiem, absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Adwokat Anna Majerek jest stałym mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Prowadzi mediacje w sprawach cywilnych, handlowych i rodzinnych, a swoje umiejętności mediacyjne oraz negocjacyjne wykorzystuje w codziennej pracy zawodowej.

 

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
adwokat Anna Majerek

NIP: 9562168927

Telefon: 501 411 909, 22 119 42 58
Email: kancelaria@annamajerek.pl
Website: www.annamajerek.pl

ul. Wł. Pytlasińskiego 10/12 lok. 14
00-777 Warszawa

Lokalizacja - Warszawa Mokotów