O mnie

adwokat Anna Majerek

Od 2015 r. prowadzę własną kancelarię adwokacką specjalizując się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, medycznego i prawa pracy, a od 2012 r. moja działalność zawodowa koncentruje się wokół tych obszarów prawa. Jeszcze wcześniej zaczęłam pracować jako mediator i do dziś łączę pracę adwokata z pracą mediatora.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Warszawie i Szkołę Praw Własności Intelektualnej przy Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

Jestem mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i stałym mediatorem w sprawach cywilnych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie i Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie.

Z wykształcenia jestem również socjologiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, dzięki którym zajęłam się mediacjami. Jestem również  absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Zadzwoń lub napisz do mnie

Warszawa

  • +48 501 411 909
  • kancelaria@annamajerek.pl
  • ul. Bukowińska 24a lok. 114 (IV piętro),
    02-703 Warszawa
Przewiń do góry