O mnie

adwokat Anna Majerek

Od 2015 r. prowadzę kancelarię adwokacką specjalizując się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i prawa pracy, a od 2012 r. moja działalność zawodowa koncentruje się wokół tych obszarów prawa. Jeszcze wcześniej zaczęłam pracować jako mediator i do dziś łączę pracę adwokata z pracą mediatora.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie to, że mogę Państwu pomagać, widzieć efekty mojej pracy i poznawać Państwa historie.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Warszawie i Szkołę Praw Własności Intelektualnej przy Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

Jestem mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i stałym mediatorem w sprawach cywilnych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie i Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie.

Z wykształcenia jestem również socjologiem, ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, dzięki którym zajęłam się mediacjami. Jestem również  absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Poza pracą dużo czytam (powieści, reportaże), tańczę swinga i jeżdzę w Beskidy.

 

 

Zadzwoń lub napisz do mnie

Warszawa

  • +48 501 411 909
  • kancelaria@annamajerek.pl
  • ul. Bukowińska 24a lok. 114 (IV piętro),
    02-703 Warszawa
Przewiń do góry